Providing you the best range of donkey igg, whole molecule 1.0 mg, horse igg, whole molecule 10.0 mg, sheep igg, whole molecule 1.0 mg, bovine igg, whole molecule 1.0 mg, donkey igg, whole molecule 0.25 ml and chicken igy (igg), whole molecule 1.0 mg with effective & timely delivery.
₹ 12000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Donkey IgG, whole molecule 1.0 mg |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
₹ 20000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Horse IgG, whole molecule 10.0 mg |
| Strength | 1.0 mg |
| Brand | Jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Vial |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 12000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | sheep IgG |
| Strength | 1.0mg |
| Form | Injection |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Brand | JACKSON |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 11500 / Piece Get Latest Price
| Molecule | sheep IgG |
| Strength | 1.0ml |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 14500 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Bovine IgG |
| Strength | 1.0ml |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 14500 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Donkey IgG |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 37000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Donkey IgG |
| Strength | 0.25ml |
| Brand | JACKSON |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | research |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 28500 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Chicken Igy |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Vial |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 19000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | chicken IgY |
| Strength | 1.0ml |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 13000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Goat IgG |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 10600 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Goat IgG |
| Strength | 1.0ml |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | 2–8°C |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 42000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | goat igG |
| Strength | 1.mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Vial |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 28000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Rabbit IgG, whole molecule 10.0 mg |
| Strength | 1.0 mg |
| Brand | Jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Vial |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 20000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | rabbit igg |
| Strength | 1.0ml |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 37000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | goat igG |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Vial |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 26500 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Goat IgG |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 26000 / Piece Get Latest Price
| Assay Type | Biochemistry |
| Pack Size | 50 Tests |
| Form | Liquid |
| Sample Type | Whole Blood |
| Storage Temperature | 15 to 25 C |
| Shelf Life | 12 Months |
| Instrument Compatibility | ELISA Reader |
| Certifications | ISO 13485 |
| Packaging Type | Kit Box |
₹ 14500 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Sheep IgG |
| Strength | 1.0 mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Storage | Refrigerated |
₹ 11000 / Piece Get Latest Price
| Assay Type | Biochemistry |
| Pack Size | 50 Tests |
| Form | Powder |
| Sample Type | Plasma, Whole Blood |
| Storage Temperature | 15 to 25 C |
| Shelf Life | 12 Months |
| Instrument Compatibility | Semi Auto Analyzer |
| Certifications | ISO 13485 |
| Packaging Type | Kit Box |
₹ 13000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Donkey IgG |
| Strength | 1.0 mg |
| Brand | Jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Storage | Refrigerated |
₹ 11000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Donkey IgG, whole mole |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Storage | Refrigerated |
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Assay Type | Biochemistry |
| Pack Size | 50 Tests |
| Form | Powder |
| Sample Type | Serum, Plasma, Whole Blood |
| Storage Temperature | 2 to 8 C |
| Shelf Life | 6 Months |
| Brand | Erba |
| Instrument Compatibility | Semi Auto Analyzer |
| Certifications | ISO 13485 |
| Packaging Type | Kit Box |
₹ 26500 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Human IgG, whole mole |
| Strength | 1.0 ml |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Storage | Refrigerated |
₹ 26500 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Rabbit IgG, whole |
| Strength | 100ul |
| Brand | Jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 26000 / Piece Get Latest Price
| Molecule | molecule |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Injection |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 24500 / Piece Get Latest Price
| Molecule | Donkey IgG, F(ab') fragment |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Vial |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 24500 / Piece Get Latest Price
| Molecule | goat igg f(ab) |
| Strength | 1.0mg |
| Brand | jackson |
| Indication | Breast Cancer |
| Route of Administration | IV |
| Form | Vial |
| Vial Volume | 1 vial |
| Manufacturer | Roche |
| Storage | Refrigerated |
| Packaging Type | Vial in Box |
₹ 26500 / Piece Get Latest Price
| Media Type | liquid |
| Application | Cell Culture |
| Pack Size | 0.1ml |
Ram Bhajan Dwivedi (CEO)
S R Group
Ground Floor, D-17/103, Sector -3, Maharaja Agrasen Dharamshala Sector 3
New Delhi - 110085, Delhi, India