85% Response rate
Our range of products include electrophoresis power supply.
₹ 100000 / Piece Get Latest Price
| Voltage | 220 V |
| Output Current | 400 mA |
| Display Type | Analog |
| Number of Outputs | Dual |
| Automatic Grade | Manual |
| Power | 300 W |
| Operating Temperature Range | 0-50 degree c |
| Operating Software | Soft Key & Android Mobile Control |
| Gross Weight | 7.5 kg |
| Equipment Type | Electrophoresis |
Ram Bhajan Dwivedi (CEO)
S R Group
Ground Floor, D-17/103, Sector -3, Maharaja Agrasen Dharamshala Sector 3
New Delhi - 110085, Delhi, India
